MASK GLOBAL İTHALAT İHRACAT TİC. LTD. ŞTİ. Olarak sektörde bulunduğumuz süre içerisinde, deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan kıvanç duymaktayız.Sektörde bulunduğumuz 2000 yılından itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi bir basamak daha yükselterek yurtiçi ve yurtdışı ticarete ülke menfaatlerimizi kollamak amacı ile hem Türk ekonomisine hem Türk ihracatına katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mask Global olarak sürdürülebilir enerji çözümlerinin en ileri görüşlü ve müşteri odaklı tedarikçisi olmayı hedefliyoruz. Modern ve sosyal açıdan sorumlu prim tanımına uyan ve 21. yüzyıl pazarının taleplerini karşılayan ve aşan yenilikçi çözümler üreterek, Bizimle karada ve denizde buluşuyorsunuz ama genel vizyonun aynı kalmasını önemsiyoruz. Denizcilik ve endüstriyel motorların ve sistemlerini toplam sürdürülebilirliği ekonomik, sosyal ve çevresel bir şekilde önemini hedefliyoruz. Bizi nerede arasanız orada bulmuş olursunuz. Yüksek standartta hizmetin yanı sıra ticari marka inovasyonu, çevresel bakımımız ve kalitemizle birlikte sektörde bizi görmektesiniz.

 

Jeneratör, İş makinaları, Marin motor ve Jeneratörleri, Endüstriyel Motorları ve Traktör yedek parçaları alanında Yurtiçi ve Yurtdışı satışlarını üst noktaya çıkartmak amacıyla çıktığımız bu yolda taviz vermeden devam etmekteyiz. Müşterilerimizin isteği üzerine yedek parça doğrultusunda gerek orijinal gerek OEM ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

Bugünlerde yenilik arayışı günlük işlerimizi yönlendiren temel değerlerden biridir. Bununla birlikte, sürekli olarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizin yanı sıra sürekli iyileştirmeye tabi olan süreçlerimize ve organizasyonumuza da odaklanıyoruz.

 

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bizimle iletişime geçebilir, web sitemizi ziyaret edebilir ve kendi hesabınızı oluşturarak daha avantajlı ürünlerden ve fiyatlardan yararlana bilirsiniz.

 

SAĞLIK DOLU GÜNLERE ULAŞMAK DİLEKLERİMİZLE,

SAĞLICAKLA KALINIZ.

MASK GLOBAL YÖN. KURULU BAŞKANLIĞI…

whatsapp